Gaziemir Çilingir
Gaziemir Çilingir

Gaziemir Çilingir


GARAJ BARİYER KEPENK KUMANDALARINI GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE ÇOĞALTIYORUZ. (EGE BETA EGE TETA NICE ELERO BFT MOSEL REMCO MOTSO). AYRICA KUMANDA TAMİRİ , PİL DEĞİŞİMİ VE ALICI KART MONTAJIDA YAPIYORUZ.

 


 APARTMAN KAPILARINDA KAPANMAMA DERDİNE SON.KAPINIZ HER ZAMAN KAPALI KALACAKTIR.

 


Kapı sessiz kapanır ve girişe yakın oturan bina sakinlerini rahatsız etmez.

 


Anahtar kullanılmadığı için göbek bozulma gibi bir sıkıntısı yoktur.

 


Kapı açılmaz ise 8 saniye sonra otomatik kilitleme yapar

 


Elektrik kesintileri için akülü güç kaynağı vardır.Montaj ve fiyat teklifimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

Gaziemir Çilingir

 

 

Firma olarak çilingir hizmeti kapsamında birçok hizmeti müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu hizmetler arasında da kapıların kilitli kalması, kapı kilitlerini bozulması yer alıyor. Sunduğumuz hizmetler sadece ev düzeyinde kalmıyor. Dükkanlara ve ofislere de firma olarak gerekli hizmeti ulaştırıyoruz.

 

 


Gaziemir Hızlı Çilingir Servisi

 

 


Farklı hizmet anlayışları ile gün içerisinde Uzman Çilingir olarak yanınızdayız. Özellikle insanlar anahtarlarını farklı yerlerde bırakmakta ya da unutmaktadır. Böyle durumlarda ise profesyonel bir anlayışla çilingir hizmeti almanın önemi çok büyüktür.

 

 


Gaziemir Çilingir ve Anahtar

 

 


Güvenlik amaçlı üretilen ve anahtarla çalışan kapı kilitleri, zaman zaman arıza yapabilir. Ev sahibi anahtarı kaybedebilir veya anahtarı kırabilir. Bu gibi durumlarda acil kilit açma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz, Gaziemir sakinleri için acil kapı açma hizmeti sunuyor.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014